Ahşap Ranza Modelleri

//Ahşap Ranza Modelleri

Mobilyada ahşabın yeri her zaman ayrı olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Ahşabın zarafetinin, estetiğinin ve sağlamlığının yerini başka hiçbir şey tutamaz. Kaliteli ve uzun ömürlü bir ranza arıyorsanız bu elbette ahşap ranza olmalıdır. Ahşap, doğal ağaç veya bir başka deyişle masif ranza modellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Ahşap Ranzalar Uzun Ömürlüdür

Ürünlerimizde piyasada “yonga levha” olarak anılan sunta ve türevleri malzemeler kullanmıyoruz. Biz uzun yıllar boyunca severek kullanabileceğiniz, kırılmayan, parçalanmayan, severek kullanacağınız ranzalar üretiyoruz. Sadece ahşap kısımlar değil çekmeceli modellerin çekmece rayları ve kapakların menteşeleri de kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır.

Ahşap Ranza Fiyatları

ahşap ranzalarda kullanılan ağaç malzemelerFiyatlarımızı oluşturan etmenlerin başında ham ağaç malzemeler gelmektedir. Solda göreceğiniz resimde ranzalarımızın imalatında kullanılan ham ağaçları görebilirsiniz. Genel olarak sıklıkla kullandığımız ağaçlar ladin, kayın, gürgen, meşe, çam, kestane, ceviz ve tik diyebiliriz. Tabiki bu ağaçların her birinin metreküp fiyatları farklılık arzetmektedir. Ahşap ranza fiyatları bu ham malzeme fiyatlarına zemin son kat boya veya cila ile işçilik bedeli eklenerek belirlenmektedir. Üzülerek belirtmek isteriz ki piyasada mdf malzemeler üzerine ağaç kaplama yapılarak ağaç ranza olarak pazarlanan ürünler bulunmaktadır. Bu konuda çok dikkatli olmak gerekmektedir.  Kullandığımız boya cilalar sağlığa hiçbir zararı olmayan kurşunsuz su bazlı ürünlerdir. Çocuklarınıza alacağınız ranzanın kaliteli olmasını biz de sizin kadar istiyor ve onlar için en iyisini üretmeye çalışıyoruz.

 • Çalışma Masalı Ahşap Ranza RM-076
  Çalışma masası ve dolabı ile son derece kullanışlı ve dayanıklı bir ranzadır. Dileğiniz renklerde de imal edilebilmektedir.
 • İkili Ahşap Ranza RM-075
  Çocuklarınızın kaliteli ve sağlıklı bir ranzada uyumalarını istiyorsanız ahşap ranzaları tercih etmelisiniz. 90x190 ölçülerindeki ranzamızın dış cila ve renk seçenekleri isteğinize bağlı olarak değişebilmektedir.
 • Çekmeceli Doğal Ağaç Ranza RM-072

  Çekmeceli Doğal Ağaç Ranza RM-072

  5 üzerinden 4.00 oy aldı
  Ömür boyu eskitemeyeceğiniz hem sağlıklı hem fonksiyonel bir ranza arıyorsanız ağaç ranzaları tercih etmelisiniz. Dayanıklı ve size özel ranzalar için hizmetinizdeyiz.
 • Ağaç Ev Ranza Modeli RM-067
  Tamamen doğal ahşaptan yapılmış bir orman evinde uyumak yetişkinlerin dahi isteği aslında. Çocuklarınıza hem sağlıklı hem de eğlenceli bir ranza almak isterseniz bu modelimiz oldukça ideal.
 • Kaydıraklı Masif Ranza RM-066

  Kaydıraklı Masif Ranza RM-066

  5 üzerinden 4.00 oy aldı
  Çocuklarınız için hem dinlenme hem de oyun ortamı sunan kaydıraklı masif ranzamızı uzun yıllar hiç deforme olmadan rahatça kullabilirsiniz. Çocuklarınızın eşyaları için de ranzanın büyük çekmecelerini kullanabilirsiniz.
 • Doğal Ahşap Ranza RM-065

  Doğal Ahşap Ranza RM-065

  5 üzerinden 4.00 oy aldı
  Tamamen doğal ahşaptan üretilen kaliteli bir model olan ranzamız görünümü ve tasarımı ile doğallığı sunuyor. Çocuklarınızın uzun yıllar eskitemeyeceği sağlam ranzalar Plato'da.
 • Doğal Ahşap Ranza RM-063

  Doğal Ahşap Ranza RM-063

  5 üzerinden 4.50 oy aldı
  Çocuklarınız için en iyisini istiyorsanız tercihiniz elbette ağaç ranzalardan yana olmalı. Doğal ahşap ranzamız hem onların keyifle dinlenebilmeleri hem de çekmeceleri ile eşyalarını saklamaları adına yerinde bir seçimdir. Ayrılabilen alt yatağı da iki kişiliktir.
 • ahşap ranza modeli ve fiyatı

  Ahşap Ranza Modeli RM-062

  5 üzerinden 4.40 oy aldı
  Ahşabın doğallığını ve sağlığını bu ranzamızla yaşayabilirsiniz. Uzun ömürlü ve şık ahşap ranzalar için doğru adres: Plato Mobilya.
 • ahşap ranza modeli RM-060ahşap ranza modeli RM-060

  Ahşap Ranza Modeli RM-060

  5 üzerinden 5.00 oy aldı
  Ahşabın sağlamlığını yaşamak isterseniz bu ranza modelimiz tam size göre. Alt kısmındaki karşılıklı oturulabilen masası ile son derece kullanışlı. Alttaki oturakların alt kısımlarında bulunan bölmeleri fazla eşyalarınızı istiflemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca alttaki oturakları yatağa da dönüştürebilirsiniz.
 • raflı ahşap ranza RM-059
  Son derece modern ve şık bir model olan bu ürünümüzde ahşap, beyaz ve lacivert renklerin uyumu bulunuyor. Arka kısımdaki raf ve dolapları ile çocuklarınızın eşyalarını saklamaları çok pratik. Ranza altındaki çekmeceler de size ekstra depolama alanı sunuyor.
 • ahşap ranza modelleri fiyatları RM-057

  Ahşap Ranza RM-057

  5 üzerinden 4.50 oy aldı
 • ahşap ranza rm 054

  Ahşap Üçlü Ranza RM-054

  5 üzerinden 1.00 oy aldı
  Üç çocuğunuz var ve odada alan darlığı mı yaşıyorsunuz? Size harika bir çözümümüz var. Alanı son derece verimli kullanan üçlü ranza modelimizi inceleyin. Ahşabın sağlamlığı ve şıklığını çocuklarınıza hediye edin.
 • ikili ahşap ranza RM-051

  Ahşap Ranza RM-051

  5 üzerinden 3.67 oy aldı
 • ahşap ranza rm 048

  Ahşap Ranza RM-048

  5 üzerinden 3.00 oy aldı
 • kaydıraklı ahşap ranza rm-047

  Kaydıraklı Ahşap Ranza RM-47

  5 üzerinden 4.00 oy aldı
  Çocuğunuzun odası hem çalışma, hem dinlenme, hem de oyun alanı olsun ister misiniz? Cevabınız evetse kaydıraklı ranza modelimiz çocuğunuz için iyi bir seçim olacak. Tamamen doğal ağaçtan üretilen ahşap ranza modelimiz çocuğunuzun sağlığına zararlı hiçbir malzeme içermeyen bir üründür.
 • ahşap ranza rm 044
 • doğal ahşap ranza rm 035

  Doğal Ahşap Ranza RM-035

  5 üzerinden 3.00 oy aldı
 • ahşap çekmeceli ranza rm 0028

  Ahşap Çekmeceli Ranza RM 0028

  5 üzerinden 5.00 oy aldı