Çocuğunuz artık büyüdü ve kendine özel hobi ve ilgi alanları oluşmaya başladı. Odada ranza ihtiyacı belirdi. Onun ilgi alanlarına uygun bir ranza kendisini özel hissetmesini sağlayacaktır. Örneğin denizlere ve gemiciliğe özenen bir çocuksa yazımızın üstünde gördüğünüz ranza modeli iyi bir seçim olabilir. Ürüne yazımızın altından veya buraya tıklayarak da ulaşabilirsiniz. Gemi temalı olan bu ranzamız ile çocuğunuzun geleceğine dair hayelleri, kariyer planları gibi düşüncelerinin şekillenmesine de katkıda bulunmuş olursunuz.

uzay temalı ranzaÖrneğin çocuğunuz uzaya ilgi duyuyorsa soldaki resimde gördüğünüz gibi uzay mekiği şeklinde bir ranza da düşünebilirsiniz. Bu ranza veya sizden gelen tasarımlar da atölyemizde kolayca üretilebilmektedir. Sadece ihtiyacınız olan ölçüleri söylemeniz yeterli.

vosvos ranzaVolkswagen ya da başka bir deyişle “vosvos” meraklısı çocuklar için tasarlanan bu 72 model transporter ranza da farklı bir seçim olabilir. Üstteki ranza korumalıklarına bavulmuş hissi cnc işleme ile verilmekte. Aracın yanındaki sörf tahtası da ranzanın hem dekorunu zenginleştiriyor hem de ranzanın merdiveni işlevi görüyor. Dış yüzey rengi hardal sık tercih edilse de dilediğiniz renkte de üretebilmemiz mümkün.

kızlar için prenses arabası ranza Ranza tasarımlarında kızları da unutmadık elbette. Narin hanımefendiler için soldaki resimde görebileceğiniz gibi masallardan çıkmış hissi veren bir prenses arabası da yapabiliriz. Özel ranza siparişleriniz için bize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.