Ahşap Ranza Modelleri

//Ahşap Ranza Modelleri

Mobilyada ahşabın yeri her zaman ayrı olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Ahşabın zarafetinin, estetiğinin ve sağlamlığının yerini başka hiçbir şey tutamaz. Kaliteli ve uzun ömürlü bir ranza arıyorsanız bu elbette ahşap ranza olmalıdır. Ahşap, doğal ağaç veya bir başka deyişle masif ranza modellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Ahşap Ranzalar Uzun Ömürlüdür

Ürünlerimizde piyasada “yonga levha” olarak anılan sunta ve türevleri malzemeler kullanmıyoruz. Biz uzun yıllar boyunca severek kullanabileceğiniz, kırılmayan, parçalanmayan, severek kullanacağınız ranzalar üretiyoruz. Sadece ahşap kısımlar değil çekmeceli modellerin çekmece rayları ve kapakların menteşeleri de kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır.

Ahşap Ranza Fiyatları

ahşap ranzalarda kullanılan ağaç malzemelerFiyatlarımızı oluşturan etmenlerin başında ham ağaç malzemeler gelmektedir. Solda göreceğiniz resimde ranzalarımızın imalatında kullanılan ham ağaçları görebilirsiniz. Genel olarak sıklıkla kullandığımız ağaçlar ladin, kayın, gürgen, meşe, çam, kestane, ceviz ve tik diyebiliriz. Tabiki bu ağaçların her birinin metreküp fiyatları farklılık arzetmektedir. Ahşap ranza fiyatları bu ham malzeme fiyatlarına zemin son kat boya veya cila ile işçilik bedeli eklenerek belirlenmektedir. Üzülerek belirtmek isteriz ki piyasada mdf malzemeler üzerine ağaç kaplama yapılarak ağaç ranza olarak pazarlanan ürünler bulunmaktadır. Bu konuda çok dikkatli olmak gerekmektedir.  Kullandığımız boya cilalar sağlığa hiçbir zararı olmayan kurşunsuz su bazlı ürünlerdir. Çocuklarınıza alacağınız ranzanın kaliteli olmasını biz de sizin kadar istiyor ve onlar için en iyisini üretmeye çalışıyoruz.